Zdjęcia ślubne - oferta dodatkowa

Oprócz standardowych pakietów oferujemy dodatkowe usługi w formie paczek, które możecie sobie dobierać, aby jak najlepiej skorzystać z naszych usług.

 • Fotoksięga -format albumu to 30 x 30 cm - po rozłożeniu 30 x 60 cm. Album posiada elegancką okładkę - kolor i faktura do wyboru. Poszczególne strony albumu to laserowo naświetlane fotografie wykonane na profesjonalnym matowym papierze, składane na gorąco - strony są szyte i grube ( ok. 3 mm), nie odkształcają się oraz nie fałdują pod wpływem wilgoci. Sąsiadujące ze sobą strony są naświetlane na jednym arkuszu papieru, przez co unikamy mało estetycznych złączeń, a po rozłożeniu strony tworzą jedną płaską powierzchnię - jedną dużą fotografię.
  Projekt fotoksiążki jest indywidualnie przygotowany dla każdej pary - liczba stron, ilość fotografii wewnątrz albumu, rozkład i kształt fotografii - to sprawy umowne. Najczęściej fotoksiążkę wykonujemy na zamówienie pary młodej, lecz możliwe jest również wykonanie takiej pracy z innych okazji - komunia, uroczystości rodzinne itp.
  Istnieje możliwość zamówić dodatkowe fotoksięgi w mniejszym formacie dla rodziców. To bardzo wartościowy prezent w ramach podziękowania za wesele.

 • Fotoksiążka - to tańsza, lecz równie efektownie się prezentująca wersja fotoksięgi. Ma formę albumu fotograficznego, jaki spotkać możemy w księgarni. Najczęściej pary młode zamawiają tego typu albumy dla rodziców lub jako dodatkowy album dla siebie.

 

 • Podziękowania dla gości - to oryginalny sposób, aby podziękować swoim gościom za przybycie na wasze wesele oraz darowane prezenty. Jest to zdjęcie pary młodej wykonane w dniu ślubu czy to podczas mszy, czy też pleneru ślubnego. To co zaskakuje gości to fakt, że zdjęcie jest gotowe w dzień ślubu i dostają go w momencie pożegnania z młodymi. Z doświadczenia wiem, że jest to bardzo miła pamiątka z waszego wesela. W pakiecie dostajecie 50 sztuk zdjęć, ich liczbę najlepiej dopasować do liczby zaproszeń, gdyż nie ma sensu dawać zdjęcia każdemu.  Zobacz przykład

 

 • DVD slajd to płyta z  waszymi zdjęciami w formie pokazu slajdów, z możliwością odtwarzania na stacjonarnych odtwarzaczach DVD. Zdjęcia posegregowane są w albumy - np. ślub, plener, goście, zabawa, w tle gra wybrana przez was muzyka. Jest to bardzo ciekawy sposób prezentacji zdjęć, a możliwość łatwego kopiowania umożliwia podzielenie się waszymi zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi. 

 

 • Plener w inny dzień - Bywa, że na plener ślubny jeździmy w dzień ślubu. Za taką opcją przemawia głównie fakt braku dodatkowych kosztów związanych nie tylko z fotografem, lecz również dochodzi do tego fryzjer, kosmetyczka, często też kwestia szybkiego oddania pożyczonej sukni ślubnej. Minusem takiej opcji jest konieczność pozostawienia gości weselnych.
  Wybierając się na plener w inny dzień zyskujemy komfort braku pośpiechu! Nie musicie myśleć o tym, czy goście mają co jeść i pić, a skupiamy się jedynie na jak najlepszych zdjęciach. Umawiamy się w dogodny dzień, tak, aby pogoda była idealna do zdjęć oraz wybieramy się w miejsca jakie tylko chcecie.  Jednak i tu są minusy - przede wszystkim to wspomniane już dodatkowe koszty. Co więcej, suknia pani młodej już nie wygląda tak wyśmienicie jak w dzień ślubu. Więc wyjazd na sesję plenerową zależy tylko od was.

 

 • Dodatkowy album - często bywa tak, że jeden album to za mało. Młodzi wybierają sobie zdjęcia głównie z sesji, lecz chcą mieć także zdjęcia z gośćmi. Dodatkowy album jest dobrym rozwiązaniem. W ramach usługi podstawowej dostajecie oczywiście wszystkie zdjęcia zrobione podczas ślubu i wesela, jednak gdy zdecydujecie się na dodatkowy album, są one dodatkowo obrabiane ( sepia, czarno - biały itp).
  Często pary młode zamawiają albumy dla rodziców bądź szczególnych gości.

 

 • Albumik dla rodziców - lata doświadczeń podpowiedziały nam, że dobrym pomysłem na prezent dla rodziców jest mini album waszych zdjęć - to składany albumik, w którym mieszczą się 3 zdjęcia - standardowo to zdjęcie zrobione podczas przysięgi małżeńskiej, zdjęcie z rodzicami oraz wybrane ujęcie z pleneru.

 

 • Fotoobraz - Wydrukowane na płótnie Wasze zdjęcie idealnie odwzorowujące swą strukturą płótno malarskie. Wysokiej jakości wydruk naciągany jest na drewniane krosna w ten sposób, że jego zadrukowane brzegi stanowią jednocześnie ramę obrazu, tworząc efekt trójwymiaru (3d) Aby zabezpieczyć wydruk przed uszkodzeniami, zadrapaniami oraz promieniowaniem słonecznym każdy obraz zabezpieczany jest laminatem. Kolorystyka jest żywa oraz długotrwała, obraz nie wyblaknie, nie zmieni się po upływie lat.

Zobacz w galerii ślubnej

Ku pamięci - fotoblog

 

 Ostatni guzik - przygotowania

Ślubuję Ci - ślub

Prawy do lewego - wesele

 Uśmiech nr 7 - sesja