Fotograf ślubny

Skoro czytasz ten tekst, zapewne jesteś w trakcie poszukiwania fotografa na wesele. Nie jest to łatwa sprawa, a rozwój techniki owocuje również zwiększeniem liczby osób świadczących takie usługi. Ślub i wesele to jedne z nielicznych uroczystości, gdzie  fotograf jest nieodzownym gościem. Dyskretnie ale i z humorem rejestrujemy Waszą radość, emocje, zabawę. Naszymi pracami będziecie się mogli pochwalić!

To co znajdzie się w Waszym albumie ślubnym zależy również od Was. Oferujemy Wam różne pakiety ślubne, tak by najlepiej dopasować Wasze wizje z końcowym materiałem. Możemy Wam towarzyszyć w aranżowanych zaręczynach, w dniu ślubu u fryzjerki, makijażystki, w Waszych domach przy błogosławieństwie, możemy też zacząć rejestrację wydarzeń od kościoła. To, do którego momentu Wam towarzyszymy jest również kwestią umowną. Szczegóły znajdziesz w pakietach ślubnych.

Czemu my? Jest wiele ofert ślubnych, spośród których możecie wybierać. To co nas wyróżnia to przede wszystkim humor;) Doskonale wiemy, jak wiele stresu w tym dniu przeżywacie, jak wiele spraw jest w tym dniu istotnych. Za nami niezliczone śluby i wesela - zwykle podpowiadamy, co powiedzieć przed błogosławieństwem rodziców, kiedy usiąść w kościele, jak kroić tort... Śmiejemy się z Waszymi gośćmi weselnymi, śpiewamy piosenki z zespołem, skaczemy przy disco polo;) Dzięki temu materiał, który dostajecie jest żywy, nieskrępowany, pełen pozytywnych emocji. A próbkę tego jak to wygląda znajdziecie w galerii ślubnej.

Kolejną kwestią jest plener ślubny. W dzień ślubu czy w inny? Bardzo często podpowiadamy w tej kwestii. W dzień ślubu jest fryzura, makijaż, czysta suknia, świeży bukiet. Jednak trzeba opuścić gości na co najmniej 2 godziny.  W inny dzień mamy spokój, jednak trzeba zadbać o wcześniej wspomniane kwestie. A gdzie jechać? Gdziekolwiek chcecie!

 

Zapraszamy do studia fotograficznego, mieszczącego się przy ul. Okulickiego 118 w Stalowej Woli, pomiędzy Halą Targową a Bankiem Spółdzielczym, w bezpośrednim sąsiedztwie supersamu Aldik. Tam po uprzednim umówieniu w spokoju opowiemy Wam o zdjęciach, podpowiemy kilka niuansów, o których trzeba pamiętać przed zbliżającym się weselem, Wy będziecie mieli okazję zadać pytania oraz poznać nas. Jeśli nie znaleźliście jeszcze kamerzysty, zespołu, czy też myślicie nad uatrakcyjnieniem swojego wesela, podzielimy się z Wami swoją wiedzą i kontaktami. Oczywiście spotkanie takie jest niezobowiązujące - jeśli prace nie przypadną Wam do gustu po prostu nie podpiszemy umowy.

Jeżeli natomiast zdecydujecie się na usługę, podpisujemy umowę, wpłacacie zaliczkę - standardowo 10% wartości usługi - i spotykamy się w dniu ślubu.

Pakiet ślubny

Aby jak najlepiej dostosować się do państwa wymagań i potrzeb oferujemy różne pakiety zdjęć ślubnych. Od wybranego pakietu zależy czas obsługiwanej imprezy, ilość zdjęć oraz oczywiście cena usługi. Rodzaj pakietu wybieracie w momencie podpisywania umowy.

 

pakiet

od rana

u młodej

ślub

plener

z gośćmi

oczepiny

biały

 

 

 

 

 

srebrny

 

 

 

 

srebrny plus

 

 

♦+

 

 

złoty

 

 

platyna

 

platyna plus

Pakiet srebrny plus - fotograf obsługuje pierwszy taniec

W przypadku, gdy Państwo Młodzi decydują się na sesję zdjęciową w inny dzień - a nie ma takiego problemu - pobieramy dodatkową opłatę 100-500 zł zależną od miejsca i długości sesji. 

Na życzenie oferujemy również dodatkowy album z sesji zdjęciowej - 50 zdjęć 15x21 w kwocie 500 zł.

 

 

ilość zdjęć - format  15x21 ( pakiet platyna  dodatkowe - 13x18 )

biały

 

srebrny

 

srebrny plus

 

złoty

 

platyna

 

platyna plus

 

 30

 60

60

100

80 +40

80+40

 

Standardowo zdjęcia dostajecie po weselu na płycie DVD. Z wykonanych przez fotografa zdjęć wybieracie te, które chcecie mieć w albumie. Są one obrabiane, po czym dostajecie je w albumie wliczonym w cenę usługi. Większość zdjęć ma format 15x21 cm, jeśli na jednej stronie umieszczamy 2 zdjęcia, są one wtedy w formacie 13x18 cm.

 

Zdjęcia ślubne - oferta dodatkowa

 Oprócz standardowych pakietów oferujemy dodatkowe usługi w formie paczek, które możecie sobie dobierać, aby jak najlepiej skorzystać z naszych usług.

 • Fotoksięga -format albumu to 22,5 x 30 cm - po rozłożeniu 30,5 x 45,7 cm. Album posiada elegancką okładkę wykonaną z ekologicznej skóry - kolor i faktura do wyboru. Poszczególne strony albumu to laserowo naświetlane fotografie wykonane na profesjonalnym matowym papierze, składane na gorąco - strony są szyte i grube ( ok. 3 mm), nie odkształcają się oraz nie fałdują pod wpływem wilgoci. Sąsiadujące ze sobą strony są naświetlane na jednym arkuszu papieru, przez co unikamy mało estetycznych złączeń, a po rozłożeniu strony tworzą jedną płaską powierzchnię - jedną dużą fotografię.
  Projekt fotoksiążki jest indywidualnie przygotowany dla każdej pary - liczba stron, ilość fotografii wewnątrz albumu, rozkład i kształt fotografii - to sprawy umowne. Najczęściej fotoksiążkę wykonujemy na zamówienie pary młodej, lecz możliwe jest również wykonanie takiej pracy z innych okazji - komunia, uroczystości rodzinne itp.

 

 • Podziękowania dla gości - to oryginalny sposób, aby podziękować swoim gościom za przybycie na wasze wesele oraz darowane prezenty. Jest to zdjęcie pary młodej wykonane w dniu ślubu czy to podczas mszy, czy też pleneru ślubnego. To co zaskakuje gości to fakt, że zdjęcie jest gotowe w dzień ślubu i dostają go w momencie pożegnania z młodymi. Z doświadczenia wiem, że jest to bardzo miła pamiątka z waszego wesela. W pakiecie dostajecie 50 sztuk zdjęć, ich liczbę najlepiej dopasować do liczby zaproszeń, gdyż nie ma sensu dawać zdjęcia każdemu.  Zobacz przykład

 

 • DVD slajd to płyta z  waszymi zdjęciami w formie pokazu slajdów, z możliwością odtwarzania na stacjonarnych odtwarzaczach DVD. Zdjęcia posegregowane są w albumy - np. ślub, plener, goście, zabawa, w tle gra wybrana przez was muzyka. Jest to bardzo ciekawy sposób prezentacji zdjęć, a możliwość łatwego kopiowania umożliwia podzielenie się waszymi zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi. 

 

 • Plener w inny dzień - Często na plener jeździmy w dzień ślubu. Za taką opcją przemawia głównie fakt dodatkowych kosztów związanych nie tylko z fotografem, lecz również dochodzi do tego fryzjer, kosmetyczka, często też kwestia szybkiego oddania pożyczonej sukni ślubnej. Minusem takiej opcji jest konieczność pozostawienia gości weselnych.
  Wybierając się na plener w inny dzień zyskujemy komfort braku pośpiechu! Nie musicie myśleć o tym, czy goście mają co jeść i pić, a skupiamy się jedynie na jak najlepszych zdjęciach. Jednak i tu są minusy - przede wszystkim to wspomniane już dodatkowe koszty. Co więcej, suknia pani młodej już nie wygląda tak wyśmienicie jak w dzień ślubu. Pan młody najczęściej ma dużo gości po swoim ślubie, których wciąż trzeba ugościć i - bo jakżeby inaczej - coś z nimi spożyć. Więc i jego oczy też mają inny charakter niż w dzień ślubu. Więc wyjazd na sesję plenerową zależy tylko od was. No i oczywiście przede wszystkim od pogody, bo tego nie da się zaplanować.

 

 • Dodatkowy album 50/100 zdjęć - często bywa tak, że jeden album to za mało. Młodzi wybierają sobie zdjęcia głownie z sesji, lecz chcą mieć także zdjęcia z gośćmi. Dodatkowy album jest dobrym rozwiązaniem. W ramach usługi podstawowej dostajecie oczywiście wszystkie zdjęcia zrobione podczas ślubu i wesela, jednak gdy zdecydujecie się na dodatkowy album, są one dodatkowo obrabiane ( sepia, czarno - biały itp).

 

 • Albumik dla rodziców - lata doświadczeń podpowiedziały nam, że dobrym pomysłem na prezent dla rodziców jest mini album waszych zdjęć - to składany albumik, w którym mieszczą się 3 zdjęcia - standardowo to zdjęcie zrobione podczas przysięgi małżeńskiej, zdjęcie z rodzicami oraz wybrane ujęcie z pleneru.

 

 • Fotoobraz - Wydrukowane na płótnie Wasze zdjęcie idealnie odwzorowujące swą strukturą płótno malarskie. Wysokiej jakości wydruk naciągany jest na drewniane krosna w ten sposób, że jego zadrukowane brzegi stanowią jednocześnie ramę obrazu, tworząc efekt trójwymiaru (3d) Aby zabezpieczyć wydruk przed uszkodzeniami, zadrapaniami oraz promieniowaniem słonecznym każdy obraz zabezpieczany jest laminatem. Kolorystyka jest żywa oraz długotrwała, obraz nie wyblaknie, nie zmieni się po upływie lat.

Zobacz w galerii ślubnej

Ku pamięci - fotoblog

 

 Ostatni guzik - przygotowania

Ślubuję Ci - ślub

Prawy do lewego - wesele

 Uśmiech nr 7 - sesja

Fotoblog ślubny